
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 02-04-2026 |
| Aantal pagina’s | 32 |
| Hoofdauteur | Milouska Meulens |
| Hoofd uitgeverij | Rubinstein Publishing BV |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 356 g |
| Product breedte | 217 mm |
| Product hoogte | 10 mm |
| Product lengte | 249 mm |
| EAN | 9789047674108 |
| NUR | 274 - Prentenboeken (>6 jaar) |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
