
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Overig |
| Oorspronkelijke releasedatum | 25-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 61 |
| Hoofdauteur | Janina Fisher |
| Hoofd uitgeverij | Uitgeverij Mens! |
| Druk | - |
| Gewicht | 418 g |
| Product breedte | 129 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 174 mm |
| EAN | 9789463160988 |
| NUR | 770 - Psychologie algemeen |
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
