
Sloane Caraway is een pathologische leugenaar. Kleine leugentjes, onschuldig bedoeld, om haar saaie leven wat op te leuken. Als ze op een middag in het park een kind in tranen ziet door een bijensteek, kan ze het niet laten. Ze vertelt de aantrekkelijke vader van het meisje dat ze verpleegkundige is en haalt de angel uit de voet van het kind.
Met deze leugen en de toevallige ontmoeting weet Sloane het voor elkaar te krijgen de oppas te worden van het meisje. Haar ouders, het rijke echtpaar Jay en Violet Lockhart, zijn een ogenschijnlijk volmaakt New Yorks glamourkoppel. Maar achter dat perfecte plaatje schuilt een waarheid die veel gevaarlijker is dan iemand ooit voor mogelijk had gehouden.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 31-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 384 |
| Hoofdauteur | Sophie Stava |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | - |
| Gewicht | 478 g |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 33 mm |
| Product lengte | 215 mm |
| EAN | 9789400518377 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
