
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 16-03-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Deborah Van Ginneken |
| Hoofd uitgeverij | B.E.C./Phoenix Books |
| Druk | - |
| Gewicht | 566 g |
| Product breedte | 149 mm |
| Product hoogte | 28 mm |
| Product lengte | 211 mm |
| EAN | 9789464789652 |
| NUR | 285 - Fictie 15+ |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
