
Onder de kruinen van hoge notenbomen en tussen geurige kruiden ontvouwt zich een wereld vol onontdekte smaken. De Voedselbos Keuken neemt je mee in het koken met voedselbosplanten en laat zien hoe je de oogst uit dit rijke, natuurlijke landschap kunt bereiden en bewaren. Van aromatische daslook tot zoete kaki en frisse duindoorn: dit boek opent de deur naar een verrassende, duurzame keuken.
Met toegankelijke, seizoensgebonden recepten maken Hanne van Beuningen, Wibe Schoenmaker en Simon Verboom het eenvoudig om te koken met meerjarige eetbare planten. De ingrediënten zijn vaak dichterbij dan je denkt: uit de eigen tuin, zelf geplukt in de natuur of gewoon verkrijgbaar in de winkel. Zo wordt duurzaam koken haalbaar voor elke thuiskok.
De verleidelijke recepten worden aangevuld met praktische kooktips, uitleg over voedselbossen en inspirerende voedselbosverhalen. Daarnaast zorgen gesprekken met toonaangevende pioniers als Louis De Jaeger, Iris Sommer, Bert Dhondt, Jaap Seidell, Jeroen Den Boer en Manon Botha voor extra diepgang en een breder perspectief op biodiversiteit, gezondheid en voedselproductie.
De Voedselbos Keuken is daarmee een inspirerende gids voor iedereen die:
Met een voorwoord van Wouter van Eck en Emile van der Staak.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 02-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 240 |
| Hoofdauteur | Hanne van Beuningen |
| Tweede auteur | Wibe Schoenmaker |
| Derde auteur | Simon Verboom |
| Hoofd uitgeverij | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Druk | - |
| Gewicht | 1082 g |
| Product breedte | 203 mm |
| Product hoogte | 27 mm |
| Product lengte | 273 mm |
| EAN | 9789059962040 |
| NUR | 440 - Eten en drinken algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
