
Op een terras in Sardinië vieren commissaris Vito Strega, Eva Croce en Mara Rais de oprichting van een eenheid voor seriemoorden. Dan komt er een telefoontje dat hen abrupt terugroept naar het vasteland: in de moerassen van Lombardije is het lichaam van een jong meisje gevonden, vastgebonden en met een mysterieus masker op. Het tafereel doet denken aan een oude, onopgeloste zaak uit Sardinië die Eva en Mara maar al te goed kennen. Terwijl de aanwijzingen zich opstapelen, rijst één onheilspellende vraag: jagen zij op de moordenaar, of jaagt hij op hen? Een nieuwe thriller van de auteur van Het eiland van de zielen.
‘Fijne, korte hoofdstukken met een spooky laag (...) Heel bijzonder hoeveel informatie je meekrijgt over het land en zijn cultuur.’ – AD MEZZA over Het eiland van de zielen
‘Huiveringwekkend, maar tegelijk onweerstaanbaar.’ – LE SOIR over Een steek door het hart
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 03-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 432 |
| Hoofdauteur | Piergiorgio Pulixi |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 550 g |
| Product breedte | 143 mm |
| Product hoogte | 37 mm |
| Product lengte | 217 mm |
| EAN | 9789400519701 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
