
De ene moord lijkt op zelfmoord. De ander op een ongeluk.
Inspecteur Barton onderzoekt de tragedies die het leven van een familie hebben verwoest, maar zonder duidelijke aanwijzingen loopt de zaak op niets uit. Wanneer de resten van een lichaam worden gevonden, wijst elke aanwijzing naar één verdachte.
Barton en zijn team gaan snel te werk en wanneer de moordenaar eenmaal achter de tralies zit, kunnen ze allemaal opgelucht ademen. Maar de dood loert nog steeds in de schaduwen en niemands ziel is veilig. Zelfs niet die van de inspecteurs...
Ross Greenwood schrijft angstaanjagende thrillers met veel plotwendingen en onvergetelijke eindes. Perfect voor fans van Mark Billingham en Stuart MacBride.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 04-08-2025 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Ross Greenwood |
| Hoofd uitgeverij | Overamstel Uitgevers |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789044395310 |
| NUR | 302 - Vertaalde literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
