
Francis is pas bevallen en gaat volledig op in haar leven als jonge moeder. Tot ze onverwacht haar beste vriendin Eden verliest. Wat is er gebeurd? Maar vooral: hoe heeft ze dit niet zien aankomen?
Met haar baby in de draagzak, probeert ze te achterhalen wat Eden bezighield. Door in haar schoenen te stappen, wordt de lijn tussen hun levens alleen steeds onduidelijker. Tot Francis langzaamaan zichzelf verliest.
Doolhof van Eden zoekt de grenzen op van rouw. Niet alleen rouw om de verloren vriendin, maar ook om een leven dat Francis ver achter zich heeft liggen.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 24-02-2026 |
| Aantal pagina’s | 240 |
| Hoofdauteur | Emily Reekers |
| Hoofd uitgeverij | Overamstel Uitgevers |
| Druk | - |
| Gewicht | 288 g |
| Product breedte | 135 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 212 mm |
| EAN | 9789048869503 |
| NUR | 301 - Literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
