
Huisarts Tess van der Meer gelooft in zorg met aandacht en wil hoe dan ook de dorpspraktijk van haar opa voortzetten. Helaas is het gebouw verouderd, lopen de kosten op en is een flinke renovatie onvermijdelijk.
Met tegenzin gaat Tess in zee met Thomas Rensveen: een rationele investeerder die gedreven wordt door cijfers, efficiëntie en winst. Hun ideeën over de toekomst van de praktijk botsen vanaf hun eerste kennismaking. Maar ze hebben allebei hun redenen om de praktijk te laten slagen, en tussen de spreekuren en de spreadsheets door ontstaan gevoelens die ze niet hadden kunnen voorzien. Durven ze elkaar te vertrouwen, of liggen hun werelden toch op ramkoers?
Een spicy workplace romance voor fans van Ali Hazelwood.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 07-05-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Madelon van Tilborg |
| Hoofd uitgeverij | Ambo/Anthos B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789047212348 |
| NUR | 340 - Populaire fiction algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
