
Als Claire tijdens haar nieuwe baan als medewerker op een groot Engels landgoed stuit op een oude brief, blijkt dat een oorlogsgeheim over de beeldschone Lady Violet te bevatten. Haar hartstochtelijke affaire met een Italiaanse krijgsgevangene schokte destijds het dorp en eindigde in een tragedie. Gefascineerd besluit Claire om Violets dochter Tabitha op te sporen en haar te herenigen met een dierbaar sieraad van haar moeder. Met slechts de naam van een Italiaanse bakkerij – Pasticceria Mancini – als aanknopingspunt en de hulp van haar buurman Jim, reist Claire af naar Tabitha’s laatst bekende verblijfplaats: Florence.
Terwijl ze door de kleurrijke straten dwaalt, de zon op haar blote schouders, zweeft de verrukkelijke geur van versgebakken brood door de lucht. Claires hart slaat over bij het zien van een verweerd uithangbord: MANCINI. Hoewel ze hoort dat Tabitha daar al jaren niet meer is geweest, weigert Claire op te geven. Met Jim aan haar zijde weet ze Tabitha uiteindelijk te vinden, al is het niet de gelukkige hereniging waarop Claire had gehoopt. Ze blijft geschokt achter door de onthulling van een verwoestend familiegeheim. Violets verhaal kent een einde – maar zal de waarheid leiden tot vergeving, of brengt ze alleen maar meer pijn?
‘Dit boek heeft iets magisch. Ik was even helemaal van de wereld… Het verhaal wist me echt te raken.’ Bookescapes
‘Een verhaal met romantiek, drama en lang bewaarde geheimen met enorme consequenties. Een betoverende leeservaring waar ik volop van heb genoten.’ MyReadingCorner
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 27-11-2025 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Anita Chapman |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789044938722 |
| NUR | 301 - Literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
