
Deel 1 in de Robin Lyonss-serie. Na haar ontslag bij de Londense politie keert Robin Lyons terug naar Birmingham waar ze noodgedwongen samen met haar puberdochter bij haar ouders intrekt. Ze probeert haar leven opnieuw op te bouwen. Maar wanneer haar beste vriendin wordt vermoord en een jonge vrouw verdwijnt, kan Robin niet werkloos toekijken. Terwijl ze haar eigen onderzoek start, ontdekt ze een web van geheimen, corruptie en gevaarlijke connecties.
Spannend boek voor fans van Nicci French en M.J. Arlidge.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 17-03-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Lucie Whitehouse |
| Hoofd uitgeverij | VBK Media |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789026173806 |
| NUR | 332 - Thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
