
Voor de lezers van Santa Montefiore, Sophie Kinsella, Jill Mansell en Jenny Colgan
Het is 1968 en ijzig koud als Felicity in Londen arriveert. Ze is gekomen om een opleiding te volgen, haar Engels te verbeteren en, zoals haar moeder zou zeggen, een ‘nette jongeman’ te vinden. Ze mist haar huis en familie in de Provence vreselijk, maar het is maar voor een jaar. Over twaalf maanden kan ze terug naar Frankrijk en doen wat ze echt wil: schilderen.
Dan loopt ze Oliver tegen het lijf, de interessantste jongen die ze ooit heeft ontmoet. Hij woont op een schip en heeft een hele rits banen, maar zijn passie is zoeken naar verborgen schatten in de bedding van de rivier de Theems. Hij maakt het verlangen in haar los om ook haar dromen na te jagen, maar is Oliver de ‘nette jongeman’ die haar moeder goed zal keuren?
Over Katie Fforde
‘De schrijfstijl van Katie Fforde in Eiland in de zon is vlot en beeldend. Moeiteloos komt het eiland onder haar pen tot leven. Een leuk boek in het feelgood genre.’ **** Chicklit.nl
‘Een flinke dosis romantiek.’ VROUW over Een liefde in de lente
‘Door de vlotte schrijfstijl kon ik me hélemaal inleven in het verhaal. Bereid je voor op een rollercoaster aan emoties!’ Libelle Leesclub
‘Romantisch escapisme van de bovenste plank.’ Daily Mail
| Taal | Onbepaalde taal |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 14-01-2026 |
| Aantal pagina’s | 384 |
| Hoofdauteur | Katie Fforde |
| Hoofd uitgeverij | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 496 g |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 28 mm |
| Product lengte | 215 mm |
| EAN | 9789022598658 |
| NUR | 302 - Vertaalde literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
