
Manouk werkt in het lab van haar moeder, waar ze onderzoek uitvoeren naar het 3d-printen van dieren. Het lab geeft kleur aan haar leven, in tegenstelling tot school, waar ze met tegenzin naartoe gaat. Tot Noa in de klas komt. De twee worden onafscheidelijk.
Maar dan slaat het noodlot toe. Noa blijkt kanker te hebben in een ongeneeslijk stadium. Terwijl Noa haar lot lijkt te accepteren, wil Manouk alles doen om haar bij zich te houden. En tijdens een vakantie in Los Angeles krijgt ze een idee. Maar daar heeft ze hulp bij nodig…
Kinderarts Michaël Boele van Hensbroek schreef een razendspannend en aangrijpend jeugdboek over vriendschap, moed, verlies, en acceptatie. Zijn medische achtergrond geeft het verhaal een meeslepende vanzelfsprekendheid. Een bijzondere, nieuwe stem in de jeugdliteratuur.
Een deel van de opbrengst van deze titel zal worden geschonken aan Stichting Steun Emma Kinderziekenhuis.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 10-06-2025 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Michael Boele van Hensbroek |
| Hoofd uitgeverij | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 470 g |
| Product breedte | 153 mm |
| Product hoogte | 23 mm |
| Product lengte | 226 mm |
| EAN | 9789047716938 |
| NUR | 285 - Fictie 15+ |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
