
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 16-02-2026 |
| Aantal pagina’s | 352 |
| Hoofdauteur | Alan Gratz |
| Hoofd uitgeverij | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 454 g |
| Product breedte | 131 mm |
| Product hoogte | 31 mm |
| Product lengte | 212 mm |
| EAN | 9789020654905 |
| NUR | 284 - Fictie 13-15 jaar |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
