
In september 1943 pleegt de 22-jarige rechtenstudent Truus van Lier een geruchtmakende verzetsdaad: de moord op NSB-politiechef Gerard Kerlen. Ze wordt de
eerste Nederlandse vrouw die om haar verzet gefusilleerd wordt. In deze meeslepende reconstructie brengt Jessica van Geel Truus’ vergeten heldenverhaal tot leven,
gebaseerd op grondig onderzoek, met oog voor detail en voor de dramatische impact van haar moedige keuze.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 26-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 336 |
| Hoofdauteur | Jessica van Geel |
| Hoofd uitgeverij | Bezige Bij b.v., Uitgeverij De |
| Druk | - |
| Gewicht | 422 g |
| Product breedte | 136 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 216 mm |
| EAN | 9789400413399 |
| NUR | 320 - Literaire non-fictie algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
