
Journaliste Tess is helemaal op haar plek bij weekblad ‘Marlies’. Maar het tijdschrift staat er niet goed voor. Ineens is het aan haar om het blad te redden door wereldberoemde popster Serena Washington te interviewen. Naast het feit dat de toekomst van ‘Marlies’op haar schouders ligt, krijgt Tess ook nog met de knappe nieuwe collega van haar man Stijn te maken. In korte tijd verandert het leven van Tess in één groot vraagteken: terwijl haar carrière wordt omhuld door onzekerheid, wordt de toekomst van haar gezin nu ook op wankelen gezet. Niets verloopt volgens plan… toch?
In ‘Tweesprong’, deel 1 van ‘Marlies’, blijkt dat je carrière, de liefde en het leven in zijn algemeen niet altijd te plannen zijn. Een heerlijke feelgood voor de lezers van Denise Meijer en Jenny Colgan.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 14-04-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Ria Maes |
| Hoofd uitgeverij | Ambo/Anthos B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789047210757 |
| NUR | 340 - Populaire fiction algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
