
Vlak voor Pasen wordt een succesvolle zakenvrouw dood aangetroffen in haar hotelsuite in Åre. Ze is bruut vermoord. Daniel Lindskog en Hanna Ahlander worden op de zaak gezet. Het slachtoffer blijkt banden te hebben met het ooit beroemde maar nu vervallen berghotel in Storlien. Maar Daniel en Hanna hebben veel aan hun hoofd. Daniel is begonnen met therapie om zijn woede onder controle te krijgen, terwijl Hanna wanhopig probeert haar emoties de baas te blijven. Samen gaan ze een onderzoek in vol wendingen en pijnlijke jeugdherinneringen.
'Een onvervalste Scandinavische thriller van hoog niveau.' Thrillzone.nl
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-01-2026 |
| Aantal pagina’s | 400 |
| Hoofdauteur | Viveca Sten |
| Hoofd uitgeverij | Luitingh-Sijthoff B.V., Uitgeverij |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 504 g |
| Product breedte | 142 mm |
| Product hoogte | 34 mm |
| Product lengte | 217 mm |
| EAN | 9789021058450 |
| NUR | 332 - Thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
