| Taal | Engels |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 10-04-2025 |
| Aantal pagina’s | 80 |
| Hoofdauteur | Milan Kundera |
| Hoofd uitgeverij | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 74 g |
| Product breedte | 129 mm |
| Product hoogte | 9 mm |
| Product lengte | 196 mm |
| EAN | 9780571393053 |
| NUR | 754 - Politicologie |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
