
| Taal | Engels |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 05-03-2015 |
| Aantal pagina’s | 48 |
| Hoofdauteur | Alison Primrose |
| Tweede auteur | Bond 11+ |
| Hoofd uitgeverij | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 77 g |
| Product breedte | 189 mm |
| Product hoogte | 4 mm |
| Product lengte | 246 mm |
| EAN | 9780192740618 |
| NUR | 280 - Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
