
Bioloog Herbert en zijn vrouw Yvonne waren al langer van plan om de Cotswold Way te lopen, de iconische langeafstandswandeling in Engeland, die door prachtige weiden, bossen en pittoreske dorpen voert. In een opwelling nodigden ze de ouders van de vriend van hun dochter uit. Een opwelling met grote gevolgen.
De overbodigen is een beklemmende roman over het recht van de sterkste, tegen de achtergrond van een van de mooiste landelijke gebieden van Engeland.
‘De overbodigen leest even lekker als een goed geconstrueerde detectiveroman. Er zijn cliffhangers en kochiaanse bochten waarbij alles toch nét anders in elkaar zit dan je in eerste instantie denkt.’ - De Volkskrant
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 03-02-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Herman Koch |
| Hoofd uitgeverij | Ambo/Anthos B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789026370656 |
| NUR | 301 - Literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
