
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 31-12-2025 |
| Aantal pagina’s | 296 |
| Hoofdauteur | Bob Schat |
| Hoofd uitgeverij | Pumbo.nl B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 430 g |
| Product breedte | 149 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 210 mm |
| EAN | 9789082663211 |
| NUR | 301 - Literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
