
In het prentenboek 'Door jou, mam' weten New York Times-bestsellerauteur Kobi Yamada en illustratrice Natalie Russell onvoorwaardelijke liefde te vangen in handgetekende illustraties. Op hartverwarmende wijze laten ze zien hoe een moeder(figuur) elke dag weer het verschil maakt. Dit prentenboek voor volwassenen is een ode aan het moederschap en een prachtige blijk van waardering voor alle moeders.
Het boek is door niemand anders dan Willeke Alberti vertaald en opgedragen aan haar eigen moeder. Het perfecte cadeau om iedere (aanstaande) moeder te vertellen waarom zij zo bijzonder is!
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 17-04-2024 |
| Aantal pagina’s | 32 |
| Hoofdauteur | Kobi Yamada |
| Hoofd uitgeverij | VBK Media |
| Druk | 2 |
| Gewicht | 246 g |
| Product breedte | 173 mm |
| Product hoogte | 13 mm |
| Product lengte | 210 mm |
| EAN | 9789043932868 |
| NUR | 370 - Cadeauboeken algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
