
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 01-10-2025 |
| Aantal pagina’s | 296 |
| Hoofdauteur | Barbara M. Veenman |
| Hoofd uitgeverij | Aspekt B.V., Uitgeverij |
| Druk | - |
| Gewicht | 485 g |
| Product breedte | 154 mm |
| Product hoogte | 30 mm |
| Product lengte | 233 mm |
| EAN | 9789464873627 |
| NUR | 342 - Historische roman (populair) |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
