
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 22-11-2025 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Ellen van der Knaap |
| Hoofd uitgeverij | Godijn Publishing |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789464643633 |
| NUR | 332 - Thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
