
| Taal | Engels |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 30-09-2019 |
| Aantal pagina’s | 294 |
| Hoofdauteur | Dale Carnegie |
| Tweede auteur | Andrew Macmillan |
| Hoofd uitgeverij | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 395 g |
| Product breedte | 140 mm |
| Product hoogte | 19 mm |
| Product lengte | 216 mm |
| EAN | 9788194131670 |
| NUR | 770 - Psychologie algemeen |
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
