
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Overig |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-04-2025 |
| Aantal pagina’s | 80 |
| Hoofdauteur | ZNU |
| Hoofd uitgeverij | Centrale Uitgeverij Deltas |
| Druk | - |
| Gewicht | 438 g |
| Product breedte | 140 mm |
| Product hoogte | 40 mm |
| Product lengte | 188 mm |
| EAN | 9789044768206 |
| NUR | 023 - Spelletjes voor kinderen en jongeren |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
