
| Taal | Engels |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 21-12-2021 |
| Aantal pagina’s | 178 |
| Hoofdauteur | Chyko Chyko |
| Tweede auteur | John Neal |
| Derde auteur | Rai Hebino |
| Vierde auteur | Tsukikage Tsukikage |
| Hoofd uitgeverij | Van Ditmar Boekenimport B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 174 g |
| Product breedte | 129 mm |
| Product hoogte | 15 mm |
| Product lengte | 190 mm |
| EAN | 9781975334475 |
| NUR | 360 - Strips algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
