
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 03-06-2021 |
| Aantal pagina’s | 304 |
| Hoofdauteur | Sergio Herman |
| Hoofd uitgeverij | Singel Uitgeverijen |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 1596 g |
| Product breedte | 217 mm |
| Product hoogte | 33 mm |
| Product lengte | 277 mm |
| EAN | 9789038809878 |
| NUR | 440 - Eten en drinken algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
