
Bennie Griessel en Vaughn Cupido ontvangen het goede nieuws dat ze weer zijn gepromoveerd tot de rang van kapitein. Maar hun vreugde is van korte duur. Het verminkte lichaam van een van Cupido’s beste vrienden wordt gevonden onder de auto waaraan hij werkte in zijn garage.
Dan ontploft op een boerderij buiten Stellenbosch een woonwagen. Onverklaarbaar. Nadat het vuur is geblust, wordt er een lichaam in het wrak gevonden. De identiteit van het slachtoffer zorgt voor een ongekende mediastorm, slechts een week voordat de staatslieden van de BRICS-top naar de stad komen. Wanneer er raketonderdelen opduiken met daarop de naam Skorpio leiden de sporen naar Moskou en Afrika. De klok tikt…
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 12-05-2026 |
| Aantal pagina’s | 416 |
| Hoofdauteur | Deon Meyer |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | - |
| Gewicht | 520 g |
| Product breedte | 140 mm |
| Product hoogte | 37 mm |
| Product lengte | 217 mm |
| EAN | 9789400518841 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
