
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 16-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 144 |
| Hoofdauteur | Anne-Claire Duval-Dumas |
| Hoofd uitgeverij | BBNC Uitgevers |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 352 g |
| Product breedte | 192 mm |
| Product hoogte | 13 mm |
| Product lengte | 231 mm |
| EAN | 9789045330785 |
| NUR | 476 - Tekenen, schilderen, kalligrafie |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
