
Welkom in Brookstead, een idyllisch Engels dorp. Maar sommige inwoners hebben veel te verbergen…
Amy Barton heeft ogenschijnlijk alles: een fijn gezin, een mooi huis en een leuke baan. Maar ze leidt een dubbelleven: ze heeft een affaire. Die beëindigt ze, niet alleen uit schuldgevoel maar ook omdat ze zich onveilig begint te voelen. Dit is de laatste keer dat ze met haar minnaar heeft afgesproken.
Niet veel later wordt Amy dood aangetroff en in haar woning. Er is sprake van een misdrijf. Voor de politie is het al snel een uitgemaakte zaak wie de dader is: de echtgenoot. Maar zodra rechercheur Maud O’Connor er vanuit Londen bij wordt gehaald en zij de plaats delict bezoekt, heeft ze sterke twijfels.
Lees meer over rechercheur Maud O'Connor in 'Heeft iemand Charlotte Salter gezien?', 'Stemmen in het duister', en 'Tyler Green komt nooit meer vrij'.
‘Sterk moordmysterie, met onverwachte plotwendingen en psychologische diepgang.’ – De Telegraaf ****
‘Niemand doet het beter dan Nicci French.’ – Lee Child| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 08-04-2026 |
| Aantal pagina’s | 480 |
| Hoofdauteur | Nicci French |
| Hoofd uitgeverij | Ambo/Anthos B.V. |
| Druk | 2 |
| Gewicht | 596 g |
| Product breedte | 150 mm |
| Product hoogte | 41 mm |
| Product lengte | 224 mm |
| EAN | 9789026373121 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
