
Het gezin Stern wordt meegesleurd in een nachtmerrie wanneer de beste vriend van vader Alexander wordt vermoord. Niemand begrijpt waarom. Elke vorm van logica en motief ontbreekt. Als er dna wordt gevonden en het net zich om de dader sluit, rukt een onverwachte bekentenis het gezin uit elkaar.
Boaz en Billie horen jarenlang niets van hun vader. Tot Alexander plots opduikt in de koffietent waar Billie werkt. Hij wil haar waarschuwen, maar verdwijnt weer voor hij iets uit kan leggen. Met gevaar voor eigen leven ontdekt Billie de allesverwoestende waarheid.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 05-03-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Marion van de Coolwijk |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789465171364 |
| NUR | 332 - Thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
