
Na de dood van haar man moet Johanna in Vrijheid, het derde deel van De scheepsdochter-serie van Anne Jacobs, vechten om haar plaats op de scheepswerf te behouden. Pawel, Bertholds zoon, heeft als rechtmatige erfgenaam de leiding overgenomen en in het geheim verlangt hij er meer dan ooit naar om Johanna niet alleen zakelijk, maar ook persoonlijk aan zijn zijde te hebben. Maar zo makkelijk gaat dat niet: de werf lijkt ongeluk aan te trekken en zorgt steeds voor nieuwe conflicten. Bovendien is Johanna's beste vriendin vastbesloten om een betere huwelijkskandidaat voor haar te vinden.
Als de gemeenschap opnieuw wordt opgeschud door een dramatisch ongeluk staat de toekomst van de werf op het spel. Zullen Johanna en Pawel hun trots opzij kunnen zetten en elkaar ondanks alles vinden?
Vrijheid is het indrukwekkende slot van De scheepsdochter-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs. Tegen de achtergrond van verlies en verandering strijdt Johanna voor haar toekomst én haar hart. Een ontroerend, sfeervol verhaal vol hoop en drama. Perfect voor fans van Simone van der Vlught.
'Anne Jacobs combineert een liefdes- en familiegeschiedenis met historische achtergrond tot een smakelijk en boeiend verhaal.' - Nederlands Dagblad
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 06-01-2026 |
| Aantal pagina’s | 464 |
| Hoofdauteur | Anne Jacobs |
| Hoofd uitgeverij | Xander Uitgevers B.V. |
| Druk | - |
| Gewicht | 508 g |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 35 mm |
| Product lengte | 216 mm |
| EAN | 9789401626194 |
| NUR | 302 - Vertaalde literaire roman, novelle |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
