
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 13-03-2025 |
| Aantal pagina’s | 128 |
| Hoofdauteur | Pieternel Dijkstra |
| Tweede auteur | Aerjen Tamminga |
| Hoofd uitgeverij | Koninklijke Boom Uitgevers |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 232 g |
| Product breedte | 161 mm |
| Product hoogte | 10 mm |
| Product lengte | 212 mm |
| EAN | 9789024470679 |
| NUR | 777 - Psychotherapie en andere therapieen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
