
40 superschattige kleurplaten met de liefste zomervriendjes
Stap in een zomerwereld waar de liefste dierenvriendjes spelen in de zon. Elke kleurplaat barst van de gezelligheid en het zomerplezier: duiken in de zee, smullen van ijsjes en zonnebaden op het strand.
Zomervriendjes is perfect voor iedereen die op zoek is naar een rustgevende, creatieve uitlaatklep. Pak je favoriete kleurpotloden en laat je meevoeren door Didi Plums' speelse zomervriendjes!
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 25-03-2026 |
| Aantal pagina’s | 80 |
| Hoofdauteur | Didi Plums |
| Hoofd uitgeverij | Singel Uitgeverijen |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 280 g |
| Product breedte | 216 mm |
| Product hoogte | 11 mm |
| Product lengte | 216 mm |
| EAN | 9789062229987 |
| NUR | 476 - Tekenen, schilderen, kalligrafie |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
