
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 01-07-2004 |
| Aantal pagina’s | 180 |
| Hoofdauteur | Manu Keirse |
| Hoofd uitgeverij | Terra - Lannoo, Uitgeverij |
| Druk | - |
| Gewicht | 234 g |
| Product breedte | 135 mm |
| Product hoogte | 17 mm |
| Product lengte | 215 mm |
| EAN | 9789020956290 |
| NUR | 749 - Rouwverwerking |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
