
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 07-06-2013 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Jeroen Kemperman |
| Tweede auteur | Jeroen Geelhoed |
| Derde auteur | Jennifer op 't Hoog |
| Hoofd uitgeverij | Koninklijke Boom Uitgevers PW |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 771 g |
| Product breedte | 178 mm |
| Product hoogte | 27 mm |
| Product lengte | 249 mm |
| EAN | 9789462200074 |
| NUR | 801 - Management algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
