
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 27-10-2020 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Edith Eger |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | - |
| Gewicht | 554 g |
| Product breedte | 151 mm |
| Product hoogte | 32 mm |
| Product lengte | 226 mm |
| EAN | 9789400513433 |
| NUR | 320 - Literaire non-fictie algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
