
Hij observeert je. Altijd. En overal.
Connie Woolwine en brigadier Lively zijn terug in deze bloedstollende thriller.
In Edinburgh stapelen zich binnen korte tijd brute sterfgevallen op. Geen moordwapen, geen sporen, geen getuigen, geen terugkerende methode: er is niets dat deze wrede moorden met elkaar verbindt. De politie van Edinburgh zoekt wanhopig maar tevergeefs naar de dader. En toch vermoeden profiler Connie Woolwine en brigadier Lively dat ze te maken hebben met een seriemoordenaar. Ze moeten het alleen nog bewijzen.
Ondertussen probeert dokter Beth Waterfall om te gaan met de dood van haar dochter. Molly viel een jaar geleden ten prooi aan een anonieme stalker. En nu heeft hij het ook gemunt op de gerenommeerde traumachirurg...
‘De stalker is verslavend en creepy tegelijk’ - De Telegraaf
'De stalker' is het derde, los te lezen, deel in de Connie Woolwine-reeks van Helen Fields. Lees ook 'De schaduwman' en 'De Kliniek' met Connie Woolwine, en het loeispannende 'Profiel M' dat zich in de wereld van Connie Woolwine afspeelt.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 12-02-2026 |
| Aantal pagina’s | 376 |
| Hoofdauteur | Helen Fields |
| Hoofd uitgeverij | Ambo/Anthos B.V. |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 458 g |
| Product breedte | 137 mm |
| Product hoogte | 33 mm |
| Product lengte | 217 mm |
| EAN | 9789026371356 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
