
Wenskaarten met de mooiste illustraties en wijsheden uit Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en Houden van dingen die niet perfect zijn van de inspirerende boeddhistische leermeester Haemin Sunim
De Koreaanse boeddhistische monnik Haemin Sunim geeft inzicht in verschillende levenskwesties, van liefde en vriendschap tot werk, levensdoelen en spiritualiteit. Zijn inzichten en adviezen helpen om rustpunten te vinden in het moderne, drukke leven. Sunims uitspraken laten het belang zien van sterke relaties met anderen en benadrukken dat je vergevingsgezind en mild moet zijn tegenover jezelf.
De meest inspirerende wijsheden uit Sunims bestsellers Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt en Houden van dingen die niet perfect zijn zijn verzameld in dit boekje vol prachtig geïllustreerde, uitneembare kaarten. De kaarten kunnen een ander troost, aanmoediging en wijsheid bieden, maar kunnen je ook helpen om jezelf en je leven lief te hebben.
In de pers
‘De boeddhistische monnik Sunim geeft les over liefde en vriendschap, werk en spiritualiteit.’ Trouw
‘Dit handboek voor mindfulness en kalmte, een bestseller in Korea, staat vol wijze adviezen over reflectie en hoe het rustiger aan te doen in het leven.’ Elle
‘Zelfcompassie kan zelfs voor de meest verlichte mensen soms moeilijk zijn. […] Haemin Sunim legt uit dat het hebben van zelfcompassie niet hetzelfde is als egoïstisch zijn. Pas als we voor onszelf zorgen, kunnen we voor anderen zorgen.’ The New York Times
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-03-2023 |
| Aantal pagina’s | 84 |
| Hoofdauteur | Haemin Sunim |
| Hoofd uitgeverij | Meulenhoff Boekerij B.V. |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 546 g |
| Product breedte | 151 mm |
| Product hoogte | 25 mm |
| Product lengte | 186 mm |
| EAN | 9789022598672 |
| NUR | 770 - Psychologie algemeen |
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
