
Een anonieme brief aan de redactie van de Clarendon English Dictionary bevat hints naar gebeurtenissen in een specifiek jaar. Voor redacteur Martha Thornhill kan dit maar naar één ding verwijzen: de zomer waarin haar zus Charlie verdween. Na tien jaar in het buitenland is Martha terug in Oxford, een stad met eeuwenoude instituten, waar haar familie al generaties deel van uitmaakt. Wachten de demonen die ze achterliet nog op haar? Als de anonieme brieven blijven komen en Martha en haar team ze verder ontrafelen, wordt de situatie steeds dreigender. Het lijkt erop dat Charlie een groot geheim bewaarde. Iemand probeert hen nu naar de waarheid te leiden. Maar er zijn andere krachten aan het werk om die waarheid juist voorgoed te begraven.
‘Iedereen die houdt van mooie misdaadverhalen, maar ook taalliefhebbers en (nostalgische) fans van Inspector Morse kunnen hun hart ophalen.’ – The Times
‘Een ontzettend knappe literaire thriller.’ – The Guardian
‘De personages zijn mensen die ik graag in het echt zou willen kennen; de Oxford-types zie je direct voor je, de puzzel is slim uitgewerkt. Dit was genietend lezen.’ - Philip Pullman
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Ebook |
| Oorspronkelijke releasedatum | 17-02-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Susie Dent |
| Hoofd uitgeverij | Bruna Uitgevers B.V., A.W. |
| Druk | - |
| Gewicht | 562.74 g |
| Product breedte | 160 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 288 mm |
| EAN | 9789044938302 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
