
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-04-2026 |
| Aantal pagina’s | 368 |
| Hoofdauteur | Renée Groot |
| Hoofd uitgeverij | BBNC Uitgevers |
| Druk | 2 |
| Gewicht | 432 g |
| Product breedte | 134 mm |
| Product hoogte | 40 mm |
| Product lengte | 186 mm |
| EAN | 9789045330877 |
| NUR | 370 - Cadeauboeken algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
