
Een betoverend, muzikaal kinderboek zoals je nog niet eerder las!
Kalani is opgegroeid in een hotel, en niet zomaar een hotel: Hotel Zweefkees, dat bruist van de muziek en optredens, en met zijn gasten naar de meest bijzondere plekken vliegt.
Als het noodlot toeslaat, moet Kalani bewijzen dat hij een goede hotelier is. Hij moet binnen twee maanden met Zweefkees naar het Land van de Tovenaressen vliegen, anders zal het bijzondere hotel veranderen in een doodnormaal, levenloos gebouw.
Met zijn beste vrienden, Essie en Sim, en de oude hulp Norma, gaat hij op weg. De reis is bepaald niet zonder gevaar en voert langs moerasheksen, draken, boselfen en boze feeën, reuzen, dwergen en kreupel stronkers, om maar een paar van de wezens te noemen die Kalani en zijn vrienden tegenkomen. Zal het Kalani lukken om het hotel te redden? En ontdekt hij wat er echt nodig is om een goede hotelier te zijn?
Kelly van Kempen schreef een sprookjesachtig avontuur dat je hardop laat lachen, griezelen, slikken en dat je niet meer loslaat. Marieke Nelissen schepte met haar wonderschone illustraties een wereld die tegelijk gedetailleerd en dromerig is, kwetsbaar en groots. En Kelvin Allison componeerde de swingende, meeslepende, sprankelende en aangrijpende muziek bij de vele liedjes die het boek rijk is en die te beluisteren zijn via QR-codes in het boek.
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 29-01-2026 |
| Aantal pagina’s | |
| Hoofdauteur | Kelly van Kempen |
| Hoofd uitgeverij | Lemniscaat B.V., Uitgeverij |
| Druk | 2 |
| Gewicht | 924 g |
| Product breedte | 178 mm |
| Product hoogte | 31 mm |
| Product lengte | 252 mm |
| EAN | 9789047717867 |
| NUR | 283 - Fictie 10-12 jaar |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
