
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-04-2026 |
| Aantal pagina’s | 168 |
| Hoofdauteur | Suzanne Wouda |
| Hoofd uitgeverij | Kluitman Alkmaar B.V., Uitgeverij |
| Druk | 1 |
| Gewicht | 361 g |
| Product breedte | 141 mm |
| Product hoogte | 22 mm |
| Product lengte | 218 mm |
| EAN | 9789020668391 |
| NUR | 283 - Fictie 10-12 jaar |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
