
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 19-04-2023 |
| Aantal pagina’s | 144 |
| Hoofdauteur | Mascha |
| Hoofd uitgeverij | Bertram + de Leeuw Uitgevers BV |
| Druk | - |
| Gewicht | 669 g |
| Product breedte | 202 mm |
| Product hoogte | 27 mm |
| Product lengte | 231 mm |
| EAN | 9789461563125 |
| NUR | 011 - Agenda's |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
