
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Oorspronkelijke releasedatum | 28-04-2025 |
| Aantal pagina’s | 160 |
| Hoofdauteur | Mascha |
| Hoofd uitgeverij | Bertram + de Leeuw Uitgevers BV |
| Druk | - |
| Gewicht | 673 g |
| Product breedte | 200 mm |
| Product hoogte | 25 mm |
| Product lengte | 231 mm |
| EAN | 9789461563415 |
| NUR | 000 - Non-boeken algemeen |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
