
Amy Barton bedriegt haar man en begint zich daar steeds schuldiger over te voelen. Ze besluit haar affaire te beëindigen: dit is de laatste keer dat ze met haar minnaar afspreekt. Maar die voelt nattigheid… Niet veel later wordt Amy dood aangetroffen in haar woning. Er is sprake van een misdrijf. Voor de politie is het een uitgemaakte zaak dat haar echtgenoot de dader is. Maar zodra Maud O’Connor erbij wordt gehaald en zij de plaats delict bezoekt, heeft ze sterke twijfels.
Lees meer over rechercheur Maud O'Connor in 'Stemmen in het duister', Heeft iemand Charlotte Salter gezien?' en 'Tyler Green komt nooit meer vrij'. ‘Niemand doet het beter dan Nicci French.’ – Lee Child
| Taal | Nederlands |
| Bindwijze | Paperback |
| Oorspronkelijke releasedatum | 15-04-2026 |
| Aantal pagina’s | 480 |
| Hoofdauteur | Nicci French |
| Hoofd uitgeverij | Ambo/Anthos B.V. |
| Druk | 3 |
| Gewicht | 430 g |
| Product breedte | 138 mm |
| Product hoogte | 31 mm |
| Product lengte | 217 mm |
| EAN | 9789026374821 |
| NUR | 305 - Literaire thriller |
Er zijn nog geen reviews voor dit boek. Schrijf jij de eerste?
Amy & Eva is een online winkel voor consumenten en bedrijven met een bijzondere missie: goed doen met boeken. Tot 12% van elke aankoop doneren we aan een maatschappelijk doel dat jij kiest.
